Me ei tee lihtsalt jooke.
Tauraite Country Spirits on kahe näitleja eneseväljendus — meie panus  Eesti ja miks mitte ka kogu maailma toidu- ja joogikultuuri.
Oleme eluaeg tegelenud kultuuriga: aastast 1998 oleme professionaalsed näitlejad — seda nii filmis, teles kui teatrilaval.

 Siia võiks ka lugu lõppeda — õnn on ju õuel.  Aga näitlemisest ei jää järele muud kui õhku hajuv aplaus. Tunneme, et on äge kasvatada Eestimaal ka taimi ning väärindada neid jookideks.

Tiina Tauraite:  Aastal 2012 sai minust ametlikult põllumees. Siis omandasin taimekasvatuse diplomi, aga taimi olen kasvatanud väiksest peale. See meeldib mulle, on alati meeldinud.  Igal põllumehel on oma kultuur, millele ta pühendub. Minu kultuurideks on mustsõstar ja tšillipipar. Kaks ägedat ja jõulist isendit. Kaks maitset, mis ka omavahel suurepäraselt sobivad.            

Erki Laur:  Kui Tiina hakkas peale põllumeheks õppimist tšillisid kasvatama, siis mina hakkasin neid huvitavaid kaunu pudelitesse panema - nii said meie joogid 2014. aastal alguse. On pööraselt huvitav leiutada uusi maitseid ja oodata, kuniks aeg neid maitseid laagerdab, muudab küpseks ja rikkaks.

Ehkki kunsti ja jookidega tegelemine võivad  tunduda esmapilgul eri alad, siis järele mõeldes
tegeleme me mõlema puhul kultuuriga.                                     VAATA PILDIGALERIID MINU FACEBOOKI LEHELT